Актуальнi Новини

Всі новини
Уповноважений ВРУ з прав людини: РФ продовжує порушувати право на свободу віросповідання в...

Так званий «Гагарінський районний суд Севастополя» в тимчасово окупованому Криму незаконно засудив послідовника релігійного об’єднання «Свідки Єгови» громадянина України Ігоря Шмідта до шести років ув’язнення в колонії загального режиму. Його звинуватили за ч. 1 ст. 282.2 КК РФ (організація екстремістської діяльності). У 2017 році Верховний суд Росії заборонив церкву «Свідки Єгови», визнавши її екстремістською. Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради України Людмила Денісова.

Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав провела засідання К...

Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав, голова Ради, Олена Степаненко провела в режимі відеоконференції чергове засідання Координаційної ради з питань захисту соціальних прав. Під час засідання були обговорені питання щодо шляхів зниження рівня неформальної зайнятості в Україні та про захист культурних прав в умовах децентралізації.

Результати моніторингового візиту до відділення поліції № 2 Нікопольського районного управ...

Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Владиславом Онищенком разом із представником громадськості Олександром Лосем здійснено моніторинговий візит до відділення поліції № 2 Нікопольського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань дотримання прав дитини та сім'ї...

Під головуванням представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання прав дитини та сім’ї Аксани Філіпішиної відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань дотримання прав дитини.

Уповноважений отримала інформацію про умови тримання десятьох незаконно засуджених у РФ ук...

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова отримала інформацію від адвокатів Назіма Шейхмамбетова та Едема Семедляєва, які нещодавно відвідали десятьох незаконно засуджених до тривалих термінів ув’язнення, - Айдера Джаппарова, Руслана Месутова, Сервера Мустафаєва, Сейрана Салієва, Ленура Халілова, Ельдара Кантимірова, Руслана Нагаєва, Тимура Ібрагімова, Сервера Зекіряєва та Сулеймана Асанова - в СІЗО-3 міста Новочеркаська Ростовської області РФ.

Відео

«Повідомити про корупцію»