Структура Секретаріату

Структура Секретаріату Уповноваженого

Довідка (реєстрація вхідних документів від міністерств, відомств)

тел. 044-298-70-67, E-mail: hotline@ombudsman.gov.ua

 

 

Керівник Секретаріату

Федорович Наталія Володимирівна

тел. 298-70-70

Fedorovych@ombudsman.gov.ua


 
 

Перший заступник Керівника Секретаріату

Савицька Ірина Вікторівна 

тел. 298-70-47

Savytska@ombudsman.gov.ua
 




 
 

Заступник Керівника Секретаріату


 







 
 

 

Представник Уповноваженого з додержання прав людини в системі органів сектору
безпеки й оборони та  процесуальних прав


Петльований Вячеслав Борисович

тел. 298-70-60

PetlyovaniyVB@ombudsman.gov.ua

 
 

 
Представник Уповноваженого з дотримання прав людини в місцях несвободи

Бородич Наталія Леонідівна

тел. 298-70-51

borodych@ombudsman.gov.ua

 
 

 

Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав

Степаненко Олена Анатоліївна


тел. 298-70-35

Stepanenko@ombudsman.gov.ua

 
 

 

Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї

Філіпішина Аксана Анатоліївна

тел. 298-70-38

filipishina@ombudsman.gov.ua

 
 

Представник Уповноваженого з дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України

Барвіцький Віктор Юрійович


тел. 298-70-45

Barvitskiy@ombudsman.gov.ua

 
   

Представник Уповноваженого у сфері захисту персональних даних

Берназюк Інна Миколаївна

тел. 298-70-43

bernaziuk@ombudsman.gov.ua

 
 

Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод

Іванкевич Віктор Вікторович

тел. 298-70-64

ivankevych@ombudsman.gov.ua

 
 



Представник Уповноваженого з питань міжнародного співробітництва

Джиджора Володимир Григорович

тел. 298-70-56

VDzhydzhora@ombudsman.gov.ua


 

 
 


Представник Уповноваженого в північних областях


Пєхова Вікторія Миколаївна

тел.: 298-70-48

piekhova@ombudsman.gov.ua

 
 
Представник Уповноваженого в західних областях

Семчишин Світлана Іванівна

тел. 050-524-60-63

Semchyshyn@ombudsman.gov.ua


 
 

Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Верігіна Ірина Костянтинівна

verigina@ombudsman.gov.ua
 
 

Представник Уповноваженого з дотримання прав
жителів Донецької та Луганської областей


Черніков Костянтин Георгійович

тел. (064) 517-00-57

chernikov@ombudsman.gov.ua
 
 

Представник Уповноваженого в південних областях

Остапенко Олександр Анатолійович

тел. 067-978-59-29

Ostapenko@ombudsman.gov.ua

 
 

Представник Уповноваженого в центральних областях

Ольховий Валерій Володимирович

тел. 063-406-66-06

Olkhovyi@ombudsman.gov.ua

 
 
Радник Уповноваженого

Василькова Лада Миколаївна

Vasylkova@ombudsman.gov.ua
 
 
Радник Уповноваженого

Закринична Ірина Валеріївна

Zakrynychna@ombudsman.gov.ua
 
  Радник Уповноваженого

Курбанова Євдокія Костянтинівна

kurbanova@ombudsman.gov.ua

 
 
Радник Уповноваженого
 
Корніцька Олена Ярославівна

тел. +38 (068) 528-30-69

kornitska@ombudsman.gov.ua
 
 
Радник Уповноваженого 
 
Проценко Наталія Павлівна 










 
 
Радник Уповноваженого

Бекірова Елеонора Едемівна


 
   
 


Директор Департаменту моніторингу економічних прав

Ларіна Таміла Олександрівна

тел. 298-70-37

Larina@ombudsman.gov.ua






 
 

Директор Департаменту моніторингу соціальних прав

Глущенко Світлана Аркадіївна

тел. 298-70-36

Hluschenko@ombudsman.gov.ua





 
 

Збанацька Олександра Валеріївна

тел. 298-70-34

Chikovani@ombudsman.gov.ua
 
 

Бочарова Юлія Миколаївна

тел. 298-70-53

Bocharova@ombudsman.gov.ua



 
 

                                                    Директор Департаменту моніторингу рівних прав і свобод




                                                     тел. 298-70-66








 
 

Директор Департаменту документального забезпечення та контролю виконання

 

тел. 298-70-29

 
 


Начальник Управління моніторингу прав на звернення та інформацію

Попович Ірина Михайлівна

тел. 298-70-46

Popovich@ombudsman.gov.ua

 

 
 

 

Начальник Управління моніторингу прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб

Кот Олександр Григорович

тел.
 298-70-65

kot@ombudsman.gov.ua



 
 

Начальник Управління з дотримання прав дитини та сім'ї


Чорна Олена Володимирівна

тел. 298-70-39

 
 


Начальник Управління фінансового забезпечення головний бухгалтер

Моторна Інна Володимирівна

тел. 253-56-30

motorna@ombudsman.gov.ua

 

 
 

Начальник Управління господарського забезпечення

Білоусов Андрій Петрович

тел. 298-70-59

bilousov@ombudsman.gov.ua




 
 


                                                         Керівник Служби управління персоналом

 
 

               

    Начальник Відділу інформаційних технологій

    Курбанов Тихон Костянтинович   

    kurbanov@ombudsman.gov.ua 

 
 

 

Начальник Відділу інформаційної політики та комунікацій

Остапенко Олена Іванівна

тел. 298-71-48

ostapenko.olena@ombudsman.gov.ua



 
 


Заступник начальника управління –
Начальник Відділу міжнародної взаємодії 
Управління міжнародного співробітництва


Попова Наталія Миколаївна

тел. 298-70-56

popova@ombudsman.gov.ua

 



 
 

 

Начальник Відділу звернень та прийому громадян

Костюченко Наталія Петрівна

тел. 253-75-89

Kostiuchenko@ombudsman.gov.ua


 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в західних областях

Клапчук Руслан Ярославович

тел. (032) 255-09-55

pred.lviv@ombudsman.gov.ua




 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в північних областях

Базелюк Вікторія Володимирівна

Bazeliuk@ombudsman.gov.ua




 
 

Начальник Відділу регіонального представництва в центральних областях

Ярошенко Олена Миколаївна

тел. (0432) 61-70-31

 
 


Начальник Відділу регіонального представництва в східних областях

Кузьменко Сергій Леонідович

тел. (057) 315-15-20

serhii.kuzmenko@ombudsman.gov.ua



 
 

Начальник Відділу регіонального представництва в південних областях

Михайлов Валентин Миколайович

тел. (048) 794-06-45

pred.odesa@ombudsman.gov.ua

 



 
 


Начальник Управління регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях

Дворнік Олександр Сергійович

(064) 51-70-057

pred.luhansk@ombudsman.gov.ua



 
 


Завідувач Сектору регіонального представництва в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі

Каракаш Февзі Ібраїмович

тел. (0552) 42-50-22

Karakash@ombudsman.gov.ua

 




 
   


Начальник відділу аналітичної роботи та сприяння правовій поінформованості населення

Сорока Сергій Миколайович




 

 


 


Завідувач Сектору сприяння правовій поінформованості населення

Кепіна Світлана Василівна

kepina@ombudsman.gov.ua

 
 


Завідувач Сектору публічних закупівель

Павлова Олена Олександрівна

тел. 298-70-57

Pavlova@ombudsman.gov.ua




 
 


Начальник юридичного відділу

Мальченко Інна Олександрівна

тел. 298-70-69

malchenko@ombudsman.gov.ua




 
 

Головний спеціаліст Сектору з питань запобігання та виявлення корупції

Ковтун Ігор Іванович

тел. 298-70-75

anticor@ombudsman.gov.ua

 
 

Головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту

Копачинська Галина Миколаївна

Kopachynska@ombudsman.gov.ua

 



 
 


Головний спеціаліст з внутрішнього контролю