Анонси

Середа, 30 Грудня, 09:16, 2015 р.

Завдяки втручанню Уповноваженого було поновлено право багатодітної матері та повернуто їй малолітніх дітей

Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини було відкрито провадження за зверненням багатодітної матері щодо захисту її прав як матері та сприяння у поверненні їй малолітніх дітей.

Вівторок, 29 Грудня, 12:12, 2015 р.

Психотуберкульозні відділення Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 потребують термінового ремонту

Два психотуберкульозні відділення потребують проведення негайної дезінфекції із заміною штукатурки на стінах палат та їх знезараження. Проте фінансові можливості для проведення такої дезінфекції відсутні, що вже призвело до випадків захворювання персоналу на туберкульоз. Крім того, внаслідок відсутності у відділені системи примусової вентиляції ризик зараження паличкою Коха як пацієнтів, так і персоналу підвищується.

П'ятниця, 25 Грудня, 11:41, 2015 р.

Піклуватися про випускників інтернату вкрай важливо: досвід Закарпаття

Це є основним гаслом для працівників Перечинської ЗОШ І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з позитивним досвідом якого ознайомилися регіональні координатори взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Закарпатській та Тернопільській областях Олег Григор’єв та Володимир Шевченко під час відвідання з моніторинговим візитом цього закладу.

Вівторок, 22 Грудня, 15:57, 2015 р.

У судах м. Одеси виявлено низку порушень прав засуджених і підсудних громадян

17 грудня 2015 року моніторингова група у складі регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого з прав людини в Одеській області Андрія Толопіла та громадського монітора, юриста громадської організації «Віра, Надія, Любов» Ірини Бобровнік відвідала без попередження Малиновський районний суд м. Одеси та Приморський районний суд м. Одеси з метою вивчання стану дотримання міжнародних та національних стандартів із забезпечення прав і свобод людини у приміщеннях для підсудних (засуджених) та в залах судових засідань.

Четвер, 17 Грудня, 13:26, 2015 р.

Покарання за дисциплінарні провини та обмеження пересування – основні проблеми пацієнтів Дубенського будинку-інтернату

Такий висновок зробили співробітник Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини Ірина Сергієнко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Рівненській області Вячеслав Свірець за результатами моніторингового візиту до Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Четвер, 17 Грудня, 12:07, 2015 р.

Перевірено стан дотримання прав людини в Прилуцькій виховній колонії

15 грудня 2015 року в рамках діяльності національного превентивного механізму моніторингова група у складі регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Алли Лепехи та керівника Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Віктора Тарасова перевірили стан дотримання прав неповнолітніх, які відбувають покарання у Прилуцькій виховній колонії.