Анонси

Вівторок, 30 Грудня, 14:28, 2014 р.

Розуміння культури ромів сприяє запобіганню дискримінації

Такою була квінтесенція зустрічі регіонального координатора зі зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України в Харківській області Юрія Чумака з керівником Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Харківщині Мауріціо Монтіпо.

Понеділок, 29 Грудня, 15:20, 2014 р.

83 невиліковно хворих Львів’ян можуть одночасно отримувати паліативну допомогу

У Львові здійснено заключний третій моніторинговий візит НПМ до закладів паліативної допомоги.

Понеділок, 29 Грудня, 14:29, 2014 р.

Обговорено результати проектів з підвищення обізнаності працівників державних органів щодо питань дискримінації

У рамках взаємодії з інститутами громадянського суспільства в Секретаріаті Уповноваженого проведено підсумкові обговорення та презентацію результатів реалізації проекту «Підвищення рівня знань представників державних установ у сфері захисту громадян від дискримінації»

Понеділок, 29 Грудня, 11:50, 2014 р.

Завдяки втручанню Уповноваженого забезпечено право на своєчасну виплату державної допомоги при народженні дитини

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся Вадим П. з м. Бердянська Запорізької області зі скаргою на зволікання органу соціального захисту населення в призначенні державної допомоги при народженні дитини.

Понеділок, 29 Грудня, 11:34, 2014 р.

Майстер-класи зі знання прав людини відбулися у Миколаєві

Регіональний координатор зі зв'язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області Олександр Синьов провів низку майстер-класів серед учнівської молоді щодо знання основних прав людини у відносинах з правоохоронними органами в межах програми «Ти і міліція», яка реалізується Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Четвер, 25 Грудня, 15:03, 2014 р.

У рамках «тижня права» міліціонери навчалися захищати права людини

Одним із заходів, які відбувалися у рамках «тижня права», присвяченого Міжнародному дню прав людини, стало заняття в системі службової підготовки зі співробітниками Управління УМВС України в Чернігівській області.