Результати моніторингового візиту до розгорнутого пункту обігріву в місті Одесі, що розташований за адресою Куликове поле, 1

22/01/2021 10:13

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України в Одеській області Яна Кузьміна здійснила позаплановий моніторинговий візит до розгорнутого пункту обігріву в місті Одесі (далі - пункт обігріву), що розташований за адресою: Куликове поле, 1, Приморський район, м. Одеса (з боку залізничного вокзалу) з метою перевірки додержання прав бездомних осіб у зимовий період.

З’ясовано, що пункт обігріву був розгорнутий 14 січня 2021 року та розрахований на одночасне перебування 150 осіб, які забезпечуються дворазовим харчуванням (сніданок і вечеря), а також гарячим чаєм у необмеженій кількості. З 14 –го до 18-го січня 2021 року до пункту обігріву звернулось 1650 осіб, на момент перевірки там перебувало до 50 осіб.

Пункт забезпечений електропостачанням, одноразовим посудом та засобами індивідуального захисту. Працює цілодобово.

Осіб, які знаходяться у пункті обігріву, реєструють та надають направлення на проходження флюорографічного обстеження та здачі аналізів на наявність шкірно-венеричних захворювань. Також при реєстрації особам надаються засоби індивідуального захисту (маски) та обробляються руки антисептиком, проте відвідувачі пункту обігріву носять їх на підборідді.