Результати моніторингу стану надання та оприлюднення публічної інформації щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19

13/04/2020 16:33

З метою дослідження виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо оперативного надання суспільно-необхідної інформації (протягом 48 годин) для захисту життя та здоров’я громадян щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також її оприлюднення на офіційних веб-сайтах розпорядників публічної інформації з 24 до 30 березня 2020 року регіональними координаторами зі зав’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини України проведено всеукраїнський моніторинг.

Загалом оцінено роботу з доступу до публічної інформації 74 розпорядників в усіх областях України. Для проведення цієї оцінки регіональні координатори – монітори направили та отримали відповіді на 74 запити на інформацію та провели моніторинг 74 офіційних веб-сайтів розпорядників публічної інформації. В підсумку заповнено 148 оціночних анкет.

Звіт за результатами моніторингу стану надання та оприлюднення публічної інформації щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Моніторинг було проведено за сприяння та підтримки проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.