Результати моніторингового візиту до територіального центру соціального обслуговування Любашівської РДА на Одещині

30/08/2019 12:53

Регіональні представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Валентин Михайлов та Геннадій Грозов здійснили моніторинговий візит до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Любашівської районної державної адміністрації Одеської області.

Стаціонарне відділення розраховане на постійне або тимчасове проживання 28 осіб. На момент моніторингу у відділенні перебували 26 осіб, з них -12 лежачих.

Одноповерхова цегляна будівля житлового корпусу містить відділення спальних приміщень, їдальню, кабінет медичного персоналу, маніпуляційний кабінет, кабінети для працівників. Однак житлові приміщення не обладнано пожежною сигналізацією, наявні лише первинні засоби пожежогасіння.

Здійснюється медичний супровід усіх підопічних, тож право на медичну допомогу забезпечено. У медичному кабінеті є достатня кількість медикаментів та перев’язувальних матеріалів, контролюються терміни їх придатності.

Під час спілкування з членами моніторингової групи підопічні говорили про гідне ставлення до них з боку персоналу та смачне чотириразове харчування.

За підсумками моніторингового візиту буде підготовлений звіт та направлені відповідні акти реагування.