Регіональний представник Уповноваженого у Дніпропетровській області провів робочу зустріч з колективом та керівництвом Криворізького місцевого центру з надання БВПД

16/12/2019 14:40

З нагоди Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області Владислав Онищенко провів робочу зустріч з колективом та керівництвом Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час робочої зустрічі йшлося про питання взаємодії Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та Криворізького місцевого центру з надання БВПД, зокрема, у питаннях дотримання права на захист затриманих осіб та попередження незаконного затримання/утримання затриманих осіб працівниками поліції; захисту інформаційних прав громадян.

Особливу увагу регіональний представник Уповноваженого приділив механізмам захисту прав осіб на доступ до публічної інформації та звернення, додатково зупинившись на проблемних аспектах правозастосування Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про звернення громадян».

За результатами зустрічі, регіональний представник Омбудсмана та Директор Центру домовилися про проведення спільних правопросвітніх заходів, навчальних семінарів для співробітників, адвокатів центру з надання БВПД. Також заплановано організацію систематичних виїзних прийомів громадян регіональним представником Уповноваженого на базі Криворізького місцевого центру з надання БВПД.