Регіональний представник Уповноваженого провів робочу зустріч з керівництвом Сумського прикордонного загону

06/02/2020 13:23

У Сумах відбулася робоча зустріч регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Дмитра Бойченка з начальником Сумського прикордонного загону Миколою Романчуком та заступником начальника відділу адміністративно-юрисдикційної діяльності штабу Сумського прокордонного загону Іваном Воронковим .

На зустрічі було обговорено питання щодо стану забезпечення прав та свобод людей під час перетину державного кордону України та контрольно-пропускних пунктів в’їзду – виїзду з Російською Федерацією.

Микола Романчук наголосив, що Сумський прикордонний загін охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 562,5 км, з них річкової – 98 км, в межах 8 контрольованих прикордонних районів, яка є найдовшою ділянкою кордону в Україні.

Також учасники зустрічі окреслили питання щодо стану забезпечення прав і свобод іноземців та осіб без громадянства, затриманих у межах контрольованих прикордонних районів під час спроби або після незаконного перетину державного кордону України, у пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Крім того, керівництво Сумського прикордонного загону повідомило про виконання рекомендацій, наданих під час останнього візиту в рамках національного превентивного механізму працівниками секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 14 листопада 2019 року.