Ще 20 ув’язнених переміщено із так званої «ДНР» на підконтрольну Уряду України територію

07/02/2018 13:16

Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська вже вдесяте здійснила переміщення українських засуджених із місць несвободи так званої «ДНР».

Сьогодні, 7 лютого 2018 року, ще було переміщено 20 ув’язнених осіб, які відбували покарання в місцях позбавлення волі в так званій «ДНР» і виявили бажання бути переміщеними для подальшого відбування покарання на підконтрольну Уряду України територію.

Переміщення здійснювалася за участю члена Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, народного депутата України (фракція БПП) Ірини Суслової та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Загалом, з ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини із місць несвободи так званої «ДНР» вдалося перемістити 186 осіб.

Нагадаємо, 17 березня 2017 року завдяки спільним зусиллям Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської та Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової відбулося переміщення 12 осіб із пенітенціарних установ АР Крим на материкову частину України.