Факти побиття, неналежний облік та порушення права людини на захист: результати моніторингового візиту до Голосіївського управління Нацполіції у Києві

06/02/2019 11:15

Під час візиту до Голосіївського управління поліції Головного управління Національної поліції України у м. Києві моніторингова група виявила численні порушення вимог законодавства щодо належного обліку осіб, які перебувають в управлінні поліції, забезпечення їх права на захист тощо. 

Зокрема, була відсутня документація щодо затримання громадянина України, який був доставлений до управління  у січні 2019 році і на час візиту вже переведений до  Державної установи «Київський слідчий ізолятор».

Для з’ясування обставин затримання і надання йому правової допомоги співробітником Департаменту реалізації національного превентивного механізму здійснено виїзд до зазначеного СІЗО, під час якого виявлені численні синці на тілі у громадянина України.  Він повідомив, що його побили працівники Голосіївського управління поліції ГУНП України в м. Києві для отримання зізнання у вчинені злочину.

За результатами опрацювання отриманої інформації направлені акти реагування до Територіального управління Державного бюро розслідувань у м. Києві та Головного управління Національної поліції в м. Києві.