Уповноважений Людмила Денісова в черговий раз звернулась до Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової перевірити умови утримання в ізоляторі українського активіста Володимира Балуха

03/04/2018 15:29

 «В додаток до надісланого мною листа в вашу адресу від 29.03.2018 № 1-655/18-171 відносно захисту прав громадянина України Володимира Балуха, який знаходиться в слідчому ізоляторі в Криму і з 19 березня 2018 року відмовляється приймати їжу в знак протесту проти обвинувального вироку, хочу звернути вашу увагу на наступне.

Адвокат Володимира Балуха Ольга Динзе 2 квітня розповіла ЗМІ, що після розгляду апеляційної скарги під час конвоювання до її підзахисного застосовувалось жорстоке поводження. Додатково адвокат вказує на те, що в слідчому ізоляторі Володимиру Балуху відмовляють в наданні достатньої кількості води, що може значно погіршити стан його, враховуючи відмову чоловіка від прийому їжі.

У зв’язку з цим звертаюсь до вас з проханням перевірити надану інформацію і, у випадку її підтвердження, вжити заходів, необхідних для відновлення порушених прав Володимира Балуха. Прошу проінформувати мене про результати розгляду даного звернення», - йдеться у повідомленні.