«Підвищення правової культури населення буде в пріоритетах діяльності Уповноваженого» - Людмила Денісова

25/04/2018 18:30

Це зазначила  Уповноважений Верховної Ради України з прав людини під час зустрічі з Послом  Королівства Швеції в Україні  Мартіном Хаґстрьомом.

На переконання Уповноваженого,  необхідно активізувати реалізацію правопросвітницьких проектів серед усіх верств населення, Але, насамперед,  серед молоді. Слід зважити при цьому на міжнародний досвід, а також залучити до реалізації цих проектів міжнародних донорів.

Ще одним аспектом, на якому варто акцентувати увагу Офісу Омбудсмена, є надання громадянам безоплатної правової допомоги. У цьому контексті, Людмила Денісова повідомила про намір Уповноваженого підписати меморандум про співпрацю з Міністерством юстиції України.

Людмила Денісова поінформувала  дипломатичного представника Швеції - країни, що стала батьківщиною виникнення інституту Омбудсмена, про реорганізацію діяльності Секретаріату Уповноваженого. Передусім, через розширення його доступності внаслідок об’єднання усіх джерел комунікації в один блок. Йдеться про прийом громадян, реагування на їхні звернення та роботу «гарячої телефонної лінії».

Значну увагу Уповноважений та Посол Швеції приділили під час зустрічі питанням боротьби з дискримінацією в усіх її проявах, а також домовилися про тісну співпрацю щодо протидії  пропаганді в українському суспільстві мови  ненависті і ворожнечі.