Уповноважений Людмила Денісова запросила Парламент Канади долучитися до повернення українських політв’язнів

22/08/2018 20:38

Про це було зазначено під час зустрічі Уповноваженого з прав людини Людмили Денісової з парламентським секретарем, Представником Міністра спадщини в Парламенті Канади Аріфом Вірані.

«Я запросила Канаду долучитися до усієї громадськості, яка постійно нагадує Президенту Росії про необхідність повернення наших хлопців до своїх рідних. Це можна зробити через додаткові обмеження по відношенню до людей з найближчого його оточення, а також через постійні звернення до нього», - наголосила Людмила Денісова.

У відповідь пан Вірані пообіцяв донести усю інформацію до керівництва Парламенту Канади, оскільки, за його словами це надзвичайно важливо для прав людей в усьому світі.

Також, під час зустрічі були обговорені питання умов перебування Олега Сенцова та інших політв'язнів, які перебувають на території Росії та Криму, яких сьогодні вже налічується понад 60.

Уповноважений зазначила, що Росія жодного разу не відповіла на наші звернення,  в яких ми надсилали списки ув'язнених та графіки їхньої передачі, а ще, що 22 російські ув'язнені, які перебувають в наших в'язницях звернулися до Російського Президента з проханням обміняти їх на українців. 

Крім того, було обговорено питання внутрішньо переміщених осіб і конфліктні ситуації з представниками ромів в нашій державі. 

В підсумку зустрічі Уповноважений Людмила Денісова подякувала усій всесвітній громадськості за підтримку України в питанні повернення наших політв'язнів, за спільну роботу в цьому напрямку.