Відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової з Омбудсменом РФ Тетяною Москальковою

18/06/2018 18:36

Під час зустрічі Омбудсмени обговорили «дорожню карту візитів» до громадян України та РФ, які знаходяться у місцях несвободи, та принципи здійснення таких моніторингів.

Уповноважений Людмила Денісова за підсумками зустрічі зазначила, що в основі моніторингових візитів до громадян України та РФ має лежати довіра.

«Це дуже висока місія, яку нам довірили Президенти. Ми обговорили можливість синхронності відвідувань і, на мій погляд, це дуже важливо. Цей крок буде на користь відновлення довіри хоча б між нашими інституціями. Подальші наші візити ми будемо проводити в різний час. Я думаю, що, все-таки, довіра - це головне, що має бути в основі візитів до наших громадян», - прокоментувала Людмила Денісова.

Зі своєї сторони, Омбудсмен РФ Тетяна Москалькова зазначила, що в принципах моніторингового відвідування також будуть лежати взаємність, паритетність і синхронність візитів.

Дати та час візитів поки узгоджуються Омбудсменами.