Людмила Денісова звернулась до Омбудсмена РФ щодо справи українського політв'язня Олега Сенцова

16/05/2018 16:30

«Я стурбована дотриманням прав громадянина України Олега Сенцова, засудженого на території Російської Федерації», -  йдеться у зверненні Уповноваженого Людмили Денісової  до Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової.

Як зазначає Людмила Денісова, вона отримала інформацію про те, що 14 травня 2018 року Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування і відмовився від прийому їжі.

У зв’язку з цим, Уповноважений просить Тетяну Москалькову особисто перевірити умови тримання та можливість надання Олегу Сенцову медичної допомоги.

Крім того, Людмила Денісова надіслала звернення до Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з проханням доручити Консульству України в м. Єкатеринбурзі (Російська Федерація) здійснити візит до виправного закладу, де наразі знаходиться Олег Сенцов, та перевірити умови тримання та надання йому медичної допомоги.

Нагадаємо, українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Його звинуватили в підготовці терактів, засудивши до 20 років позбавлення волі. Нині Сенцова утримують у колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі.