Всі новини

Середа, 08 Грудня, 20:14, 2021 р.

Уповноважений взяла участь у Міжнародній конференції, приуроченій до презентації проекту Світової Федерації Українських Жіночих Організацій

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова взяла участь у Міжнародній конференції, приуроченій до презентації проекту Світової Федерації Українських Жіночих Організацій «Світло, що руйнує темряву: тепло душі проти насильства».

Середа, 08 Грудня, 19:21, 2021 р.

На контролі Уповноваженого погашення заборгованості щодо заробітної плати перед працівниками ДП «Львіввугілля»

Під час моніторингу ЗМІ стало відомо, що 38 гірників шахти «Червоноградська» продовжують підземний протест. До акції долучилися гірники ще чотирьох копалень - «Великомостівська», «Межирічанська», «Степова» та «Лісова». Згідно з інформацією Державної служби України з питань праці, станом на 06.12.2021, заборгованість із виплати заробітної плати на ДП «Львіввугілля» становить 136 мільйонів гривень.

Середа, 08 Грудня, 18:57, 2021 р.

Уповноважений взяла участь у круглому столі «Оцінка і перспективи галузевих напрямків реінтеграції»

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова взяла участь у круглому столі «Оцінка і перспективи галузевих напрямків реінтеграції». Захід організовано Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин за сприяння Української гельсінської спілки з прав людини.

Середа, 08 Грудня, 18:01, 2021 р.

Результати моніторингового візиту до Любецької територіальної громади на Чернігівщині

З метою перевірки додержання прав жителів прикордонних районів Чернігівської області, моніторингова група Серетаріату Уповноваженого у складі представника Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктора Іванкевича та представника Уповноваженого в північних областях Вікторії Пєхової відвідала Любецьку територіальну громаду Чернігівського району.

Середа, 08 Грудня, 17:48, 2021 р.

«Залучення перекладачів в діяльності безпекових служб»: на Хмельниччині проведено четверте засідання учасників платформи «Діалог безпеки»

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Ольга Осередчук та працівник регіонального представництва Уповноваженого в Хмельницькій області Оксана Шейгец провели четверте засідання учасників платформи «Діалог безпеки» - «Залучення перекладачів в діяльності безпекових служб».

Середа, 08 Грудня, 16:34, 2021 р.

Майбутніх правників Житомирського торговельно-економічного коледжу ознайомили зі щорічною доповіддю Уповноваженого за 2020 рік

Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області Оленою Коваленко був проведений інформаційно-просвітницький захід «Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2020 рік. Інститут Омбудсмана. НПМ» для майбутніх правників Житомирського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.