Якщо ваше право порушено -
звертайтеся:

0 800 50 17 20

Порядок звернення до
Уповноваженого ВРУ з прав людини

Онлайн приймальня

Актуальнi Новини

Всі новини
Уповноважений ВРУ з прав людини: досі невідоме місцезнаходження незаконно засудженого РФ в...

Досі невідоме місцезнаходження незаконно засудженого РФ військовослужбовця Збройних Сил України Євгенія Добринського. Про це повідомила Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова. За її словами, з початку червня немає офіційного підтвердження, де саме на території РФ утримується громадянин України.

Представники Уповноваженого обговорили питання прав і свобод людини на тимчасово окуповані...

Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктор Іванкевич та представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Костянтин Черніков провели робочу зустріч з першим заступником керівника Луганської обласної прокуратури Костянтином Караманом.

У рамках робочої поїздки до Донецької та Луганської областей представники Уповноваженого п...

У рамках моніторингу дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від збройного конфлікту, представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктор Іванкевич та представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Костянтин Черніков провели робочі зустрічі з керівництвом Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Представники Уповноваженого зустрілися з активістами громадських організацій, які опікують...

Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктор Іванкевич та представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Костянтин Черніков провели зустрічі з активістами громадських організацій, які здійснюють свою діяльність в населених пунктах, розміщених вздовж лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях, та опікуються проблемами ВПО та осіб, постраждалих від збройного конфлікту.

Результати безвиїзної перевірки додержання права на здобуття вищої освіти в умовах обмежув...

Працівниками Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснено дистанційний моніторинг щодо додержання 14 закладами вищої освіти права здобувачів цієї освіти в умовах обмежувальних заходів на здобуття вищої освіти.

Відео

«Повідомити про корупцію»

Нашi партнери