Актуальнi Новини

Всі новини
Уповноважений взяла участь у Міжнародній конференції, приуроченій до презентації проекту С...

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова взяла участь у Міжнародній конференції, приуроченій до презентації проекту Світової Федерації Українських Жіночих Організацій «Світло, що руйнує темряву: тепло душі проти насильства».

На контролі Уповноваженого погашення заборгованості щодо заробітної плати перед працівник...

Під час моніторингу ЗМІ стало відомо, що 38 гірників шахти «Червоноградська» продовжують підземний протест. До акції долучилися гірники ще чотирьох копалень - «Великомостівська», «Межирічанська», «Степова» та «Лісова». Згідно з інформацією Державної служби України з питань праці, станом на 06.12.2021, заборгованість із виплати заробітної плати на ДП «Львіввугілля» становить 136 мільйонів гривень.

Уповноважений взяла участь у круглому столі «Оцінка і перспективи галузевих напрямків реін...

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова взяла участь у круглому столі «Оцінка і перспективи галузевих напрямків реінтеграції». Захід організовано Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин за сприяння Української гельсінської спілки з прав людини.

Результати моніторингового візиту до Любецької територіальної громади на Чернігівщині...

З метою перевірки додержання прав жителів прикордонних районів Чернігівської області, моніторингова група Серетаріату Уповноваженого у складі представника Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктора Іванкевича та представника Уповноваженого в північних областях Вікторії Пєхової відвідала Любецьку територіальну громаду Чернігівського району.

«Залучення перекладачів в діяльності безпекових служб»: на Хмельниччині проведено четверте...

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Ольга Осередчук та працівник регіонального представництва Уповноваженого в Хмельницькій області Оксана Шейгец провели четверте засідання учасників платформи «Діалог безпеки» - «Залучення перекладачів в діяльності безпекових служб».

Відео

«Повідомити про корупцію»