Якщо ваше право порушено -
звертайтеся:

0 800 50 17 20

Порядок звернення до
Уповноваженого ВРУ з прав людини

Онлайн приймальня

Актуальнi Новини

Всі новини
Людмила Денісова: судові засідання в сфабрикованих справах стосовно Асана Ахтемова та інши...

Уповноважений закликала міжнародну спільноту відреагувати на чергові незаконні судилища, не зменшувати тиск на Російську Федерацію задля захисту прав громадян, які залишилися проживати на території тимчасово окупованого Криму, та звільнити усіх незаконно утримуваних країною-агресором громадян України.

Регіональний представник Уповноваженого на Миколаївщині взяла участь у засіданні обласного...

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Юлія Хмельницька взяла участь у черговому засіданні обласного гендерного центру, що функціонує на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки, в годині спілкування «Роль жінки-керівника в органах внутрішніх справ України. Гендерна нерівність».

На Хмельниччині відбулось обговорення другого Національного плану дій на виконання Резолюц...

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва взяла участь в обговоренні питань з реалізації та локалізації другого Національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» до 2025 року.

Результати моніторингу дотримання прав на охорону здоров'я на вторинному рівні у Деражнянс...

Працівник регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксана Шейгец та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Ольга Осередчук здійснили візит до Деражнянської міської територіальної громади з метою моніторингу забезпечення додержання права людини і громадянина на охорону здоров’я на вторинному рівні надання медичної допомоги.

Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей взяв...

На порядку денному були питання стану підготовки підприємств житлово-комунального господарства та електроенергетики в області до роботи в осінньо-зимовий період; виконання регіональної програми «Профілактика та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2022 роки»; програми розвитку інформаційного простору Донецької області на 2021-2023 роки.

Відео

«Повідомити про корупцію»

Нашi партнери