Уповноваженим з прав людини поновлено право мешканки міста Дзержинська Донецької області на постачання електроенергії до її помешкання

21/03/2014 12:47

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернулася мешканка міста Дзержинська Донецької області щодо забезпечення права на енергопостачання до її помешкання.

У листі до Уповноваженого з прав людини заявниця повідомила, що на підставі свідоцтва про право на спадщину, виданого Дзержинською нотаріальною конторою, стала власником квартири. Намагаючись вирішити питання щодо підключення квартири до енергопостачання, вона неодноразово зверталася до структурного підрозділу ПАТ ДТЕК “Донецькобленерго” – Дзержинського РЕМу. Проте, їй було відмовлено в укладенні договору про користування електричною енергією та не надано актів про відключення квартири від електромережі.

З метою забезпечення права людини на енергопостачання та відповідно до ст. 17 Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” відкрито провадження у цій справі та вжито відповідних заходів.

Керівництво ПАТ “ДТЕК Донецькобленерго” поінформувало Уповноваженого з прав людини про те, що Дзержинським РВЕ ПАТ “ДТЕК Донецькобленерго” із заявницею укладено договір на користування електричною енергією, переоформлено особовий рахунок та відновлено постачання електроенергії до її помешкання.