Структура Секретаріату

 

 

в.о. Керівника Секретаріату

Левшун Людмила Валеріївна

тел. 253-78-23

Levshun@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України

Барвіцький Віктор Юрійович


тел. 253-83-38

Barvitskiy@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних і гуманітарних прав

Степаненко Олена Анатоліївна


тел. 253-39-54

Stepanenko@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з питань реалізації національного превентивного механізму

Петльований Вячеслав Борисович

тел. 253-61-71

PetlyovaniyVB@ombudsman.gov.ua

 

 

   Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності

Філіпішина Аксана Анатоліївна

тел. 253-12-82

filipishina@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з питань зв'язків із громадськістю та інформаційних технологій

Мамалига Андрій Володимирович


тел. 253-95-69

Mamalyga@ombudsman.gov.ua
 
тел. 253-79-72

Grygorenko@ombudsman.gov.ua
 



Керівник Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму

Нєцвєтаєв Євген Олександрович 


тел. 253-00-13

 

Керівник Управління з питань захисту персональних даних


Бісик Ірина Олександрівна

тел. 253-11-35

 
 




 

Malchenko

Керівник Управління з питань дотримання процесуального законодавства

Мальченко Інна Олександрівна

тел. 253-10-29

Malchenko@ombudsman.gov.ua






 


Керівник Управління з питань дотримання права на звернення

Попович Ірина Михайлівна 

тел. 253-47-38

Popovich@ombudsman.gov.ua

 

 


Керівник Управління міжнародного співробітництва

Синенька Марія Олексіївна 

тел. 253-15-97

Synenka@ombudsman.gov.ua




 

 

Керівник Управління зв’язків із громадськістю та інформаційних технологій

Левшун Людмила Валеріївна

тел. 253-78-23

Levshun@ombudsman.gov.ua

 




Керівник Управління документального забезпечення та прийому громадян

Дейнека Віталій Володимирович

тел. 226-31-90

тел. 253-48-59

Dejneka@ombudsman.gov.ua



 

 

Керівник Управління забезпечення діяльності регіональних представництв





 



Керівник Управління адміністративно-господарського забезпечення

Батуринський Ігор Іванович

тел. 253-83-38 

Baturynskyy@ombudsman.gov.ua


 




Керівник Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер

Хаванський Ігор Анатолійович 

тел. 253-73-43

Havanskiy@ombudsman.gov.ua




 

Керівник Відділу з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб

Тімоніна Наталія Петрівна

тел. 253-27-89

Tymonina@ombudsman.gov.ua


 





Керівник Відділу спеціальних проваджень

Боднар Олег Теодорович

тел. 253-52-23

Bodnar@ombudsman.gov.ua

 




 
 тел. 253-69-23

KryvdaYM@ombudsman.gov.ua
 



Керівник Служби управління персоналом

Волкова Ольга Михайлівна

тел. 253-10-32

volkova@ombudsman.gov.ua



 



Радник Уповноваженого

Мячина Олена Миколаївна

тел. 253-40-58

Miachyna@ombudsman.gov.ua



 



Радник Уповноваженого

Пєтков Сергій Валерійович

 

Petkov@ombudsman.gov.ua