Структура Секретаріату

 

 

Керівник Секретаріату

Левшун Людмила Валеріївна

тел. 253-22-46

Levshun@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання прав людини в місцях несвободи та процесуальних прав

Петльований Вячеслав Борисович

тел. 253-28-22

PetlyovaniyVB@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав

Степаненко Олена Анатоліївна


тел. 253-39-54

Stepanenko@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї

Філіпішина Аксана Анатоліївна

тел. 253-12-82

filipishina@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання інформаційних прав та представництва в Конституційному Суді України

Барвіцький Віктор Юрійович


тел. 253-83-38

Barvitskiy@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод

Козуб Лідія Іванівна



Kozub@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців

Трохименко Олег Владиславович

тел. 253-40-58

Trokhymenko@ombudsman.gov.ua

 
тел. 253-95-69

Mamalyga@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Халіков Ісмаїл Наріманович



Ismail.Khalikov@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей 

Лисянський Павло Леонідович 

Lysianskii@ombudsman.gov.ua


 


Представник Уповноваженого в західних областях

Семчишин Світлана Іванівна 

Semchyshyn@ombudsman.gov.ua


 


Представник Уповноваженого в південних областях

Остапенко Олександр Анатолійович 

Ostapenko@ombudsman.gov.ua


 



Директор Департаменту реалізації національного превентивного механізму

Нєцвєтаєв Євген Олександрович 


тел. 253-00-13

 



Директор Департаменту моніторингу прав власності

Ларіна Таміла Олександрівна

тел. 253-11-29

Larina@ombudsman.gov.ua






 



 


Директор Департаменту моніторингу інформаційних прав

Попович Ірина Михайлівна 

тел. 253-47-38

Popovich@ombudsman.gov.ua

 

 



 

Malchenko

Начальник Управління моніторингу процесуальних прав

Мальченко Інна Олександрівна

тел. 253-10-29

Malchenko@ombudsman.gov.ua






 




 

 

Начальник Управління моніторингу прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб





 


Начальник Управління документального забезпечення та контролю виконанная

Дейнека Віталій Володимирович

тел. 226-31-90

тел. 253-48-59

Dejneka@ombudsman.gov.ua



 




Начальник Управління фінансового забезпечення  – головний бухгалтер

Хаванський Ігор Анатолійович 

тел. 253-73-43

Havanskiy@ombudsman.gov.ua




 



Начальник Управління адміністративно-господарського забезпечення

Батуринський Ігор Іванович

тел. 253-83-38 

Baturynskyy@ombudsman.gov.ua


 



Керівник Служби управління персоналом

Волкова Ольга Михайлівна

тел. 253-10-32

volkova@ombudsman.gov.ua



 

 

Начальник Відділу моніторингу прав громадян України, які перебувають в місцях несвободи за кордоном та на тимчасово окупованій території

Тучіна Олена Михайлівна

тел. 253-11-29

Tuchina@ombudsman.gov.ua





 

Начальник Відділу моніторингу прав дитини та сім'ї


Чорна Олена Володимирівна

тел. 253-75-18

 

 

Начальник Відділу зв'язків з інститутами громадянського суспільства





 

 

Начальник Відділу інформаційної політики та комунікацій





 


Начальник Відділу з питань міжнародного співробітництва, громадянства, прав іноземців та осіб без громадянства, прав іноземців та осіб без громадянства

 

 

 




 

 

Завідувач Сектору прийому громадян





 

 

Завідувач Сектору взаємодії з Конституційним Судом України





 



Радник Уповноваженого

Пєтков Сергій Валерійович

 

Petkov@ombudsman.gov.ua



 

Змінено структуру Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини