Представники Уповноваженого

Відповідно до статті 11 Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" Уповноважений має право призначати своїх представників у межах виділених коштів, затверджених Верховною Радою України.

Організація діяльності та межі повноважень представників Уповноваженого регулюються Положенням про представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, яке затверджується Уповноваженим.

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання процесуальних прав

Петльований Вячеслав Борисович

тел. 253-28-22

PetlyovaniyVB@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з дотримання прав людини в місцях несвободи

Бородич Наталія Леонідівна

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав

Степаненко Олена Анатоліївна


тел. 253-39-54

Stepanenko@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї

Філіпішина Аксана Анатоліївна

тел. 253-12-82

filipishina@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України

Барвіцький Віктор Юрійович


тел. 253-83-38

Barvitskiy@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого у сфері захисту персональних даних

Берназюк Інна Миколаївна

тел. 253-57-03

bernaziuk@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод

Іванкевич Віктор Вікторович

тел. 253-04-94

ivankevych@ombudsman.gov.ua

 



Представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців

Чуйко Олег Анатолійович

тел. 253-20-55

Chuiko@ombudsman.gov.ua





 
тел. 253-95-69

Mamalyga@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з питань міжнародного співробітництва





 

Представник Уповноваженого в північних областях


Гурін Ігор Миколайович

тел. 253-15-97

hurin@ombudsman.gov.ua

 

Представник Уповноваженого в західних областях

Семчишин Світлана Іванівна

тел. 050-524-60-63

Semchyshyn@ombudsman.gov.ua


 


Представник Уповноваженого в східних областях

Красноперов Сергій Георгійович

тел. 068-366-71-77

Krasnoperov@ombudsman.gov.ua


 


Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
 


Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей

Лисянський Павло Леонідович

тел. 095-367-84-24

Lysianskii@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого в південних областях

Остапенко Олександр Анатолійович

тел. 067-978-59-29

Ostapenko@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого в центральних областях

Ольховий Валерій Володимирович

тел. 063-406-66-06

Olkhovyi@ombudsman.gov.ua