Представники Уповноваженого

Відповідно до статті 11 Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" Уповноважений має право призначати своїх представників у межах виділених коштів, затверджених Верховною Радою України.

Організація діяльності та межі повноважень представників Уповноваженого регулюються Положенням про представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, яке затверджується Уповноваженим.
 

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання прав людини в місцях несвободи та процесуальних прав

Петльований Вячеслав Борисович

тел. 253-28-22

PetlyovaniyVB@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав

Степаненко Олена Анатоліївна


тел. 253-39-54

Stepanenko@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї

Філіпішина Аксана Анатоліївна

тел. 253-12-82

filipishina@ombudsman.gov.ua

 

 

Представник Уповноваженого з дотримання інформаційних прав та представництва в Конституційному Суді України

Барвіцький Віктор Юрійович


тел. 253-83-38

Barvitskiy@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод

Козуб Лідія Іванівна



Kozub@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців

Трохименко Олег Владиславович

тел. 253-20-55

Trokhymenko@ombudsman.gov.ua

 
тел. 253-95-69

Mamalyga@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з питань міжнародного співробітництва

Шевчук Людмила Афанасіївна 

Перебуває у відпустці для догляду за дитиною


 


Представник Уповноваженого в західних областях

Семчишин Світлана Іванівна 

Semchyshyn@ombudsman.gov.ua


 


Представник Уповноваженого в східних областях

Красноперов Сергій Георгійович 

Krasnoperov@ombudsman.gov.ua


 


Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Халіков Ісмаїл Наріманович

Ismail.Khalikov@ombudsman.gov.ua

 


Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей 

Лисянський Павло Леонідович 

Lysianskii@ombudsman.gov.ua


 


Представник Уповноваженого в південних областях

Остапенко Олександр Анатолійович 

м. Одеса, вул. Приморська, 6, офіс, 1 
щовівторка та щочетверга 
з 10:00 до 16:30.
 

Ostapenko@ombudsman.gov.ua