Новини

Всі прес-релізи
П'ятниця, 10 Квітня, 18:41, 2020 р.

Уповноважений засуджує обстріл бойовиками автомобіля з журналістами

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до Голови Спаціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні посла Яшара Халіта Чевіка, спеціального представника Генерального секретаря Ради Європи в Україні Режі Брійя та Голови Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильди Богнер щодо нападу на знімальну групу телеканалу «Україна».

П'ятниця, 10 Квітня, 18:23, 2020 р.

Дотримання права на свободу совісті та віросповідання в умовах карантину

Розпочинаються приготування до великих релігійних свят. Найближчими тижнями віряни східного і західного обрядів святкуватимуть Великдень, а мусульмани Рамадан.

П'ятниця, 10 Квітня, 13:12, 2020 р.

Уповноважений звернулася до міжнародної спільноти щодо обстрілів бойовиками мирних населених пунктів на Сході Укрїни

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова стурбована безперервними обстрілами бойовиками населених пунктів на Сході України з використанням важкого озброєння, що призводить до загибелі та поранень цивільного населення.

П'ятниця, 10 Квітня, 12:52, 2020 р.

Людмила Денісова звинуватила окупаційну владу РФ в Криму у приховуванні реальної статистики захворювання на COVID-19

На тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим продовжує загострюватись епідеміологічна ситуація, проте окупаційна влада півострова усіма способами намагається приховати реальну статистику захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомила Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова.

Четвер, 09 Квітня, 16:59, 2020 р.

Під час моніторингового візиту до Київського СІЗО Уповноважений виявила порушення протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу

У рамках реалізації національного превентивного механізму Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою та працівниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснено моніторинговий візит до державної установи «Київський слідчий ізолятор» для вивчення стану виконання заходів, що вживаються для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Четвер, 09 Квітня, 16:34, 2020 р.

У Секретаріаті Уповноваженого відбулася робоча зустріч щодо обробки персональних даних під час функціонування додатку «Дій вдома»

З метою дотримання прав людини під час обробки персональних даних в рамках функціонування додатку «Дій вдома» відбулась робоча зустріч представника Уповноваженого в сфері захисту персональних даних Інни Берназюк з першим заступником Міністра цифрової трансформації України Олексієм Вискубом, який наразі виконує обов’язки Міністра цифрової трансформації, та керівником патронатної служби Віце-прем’єр-міністра України - Міністра цифрової трансформації Іваном Турчаком.