Кушнір Ірина Володимирівна

17/02/2014 13:26

Кушнір Ірина Володимирівна народилась 26 серпня 1982 року в м. Києві.

Освіта:

У 2001 році закінчила Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка за спеціальністю «Правознавство» і здобула кваліфікацію юриста.

У 2004 році закінчила Київський юридичний інститут МВС і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». 

У 2008 році закінчила факультет другої вищої освіти Київського інституту перекладачів при НАН України і отримала кваліфікацію філолога, перекладача (англійська мова).

Трудову діяльність почала у 2000 році в ДП «Житловик» ВАТ НВК КЗА             ім. Г.І. Петровського в м. Києві.

У 2002-2004 роках працювала  юрисконсультом в Житлово-експлуатаційній конторі №1007 КПУЖГ Шевченківського району м. Києва.

У 2004-2006 роках працювала в Національному бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини Міністерства юстиції України на посадах: спеціаліст ІІ категорії, провідний спеціаліст, головний спеціаліст.

У 2006-2013 роках працювала в Секретаріаті Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України на посадах: начальник інформаційно-аналітичного відділу, начальник відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини, заступник Керівника Секретаріату, директор департаменту (керівник Секретаріату).

У 2007 році нагороджена Почесною грамотою Міністерства юстиції України за особливі досягнення у виконанні завдань, пов’язаних із розбудовою держави, зразкове виконання службових обов’язків.

2009 рік – лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

У 2011 році прослухала курс з підвищення кваліфікації «Законотворча діяльність» в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.

Одружена, виховує сина та доньку.

З жовтня 2013 року відповідно до наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковської В.В. призначена на посаду представника Уповноваженого в Конституційному Суді України Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, з лютого 2014 року працює на посаді представника Уповноваженого - начальника Управління з питань підготовки конституційних подань та дотримання права на доступ до публічної інформації.