Козуб Лідія Іванівна

26/06/2018 12:07

Козуб Лідія Іванівна народилася 8 листопада 1963 року в селі Капустинці Яготинського району Київської області. 

2010 року здобула вищу освіту в Чернігівському державному інституті права, соціальних технологій та праці за спеціальністю «Соціальна робота», кваліфікація спеціаліста із соціальної роботи. 

Трудову діяльність розпочала у вересні 1981 року з посади старшої піонервожатої Лемещівської середньої школи Яготинського району Київської області.

Із серпня 1982 по серпень 2000 року працювала на різних посадах робітничих професій в Київському виробничому хіміко-фармацевтичному об’єднанні «Дарниця», дошкільному закладі № 696 Дарницького району міста Київ, Відкритому акціонерному товариству «Київмедпрепарат».

З грудня 2000 по липень 2006 року продовжила трудову діяльність у сфері соціальної підтримки та соціального захисту населення, зокрема працювала у територіальному центрі соціального обслуговування малозабезпечених пенсіонерів та інвалідів Дарницького району міста Києва та Центрі соціальних служб для молоді Дніпровського району міста Києва.

З липня 2006 по червень 2011 року працювала на посадах спеціалістів та керівних посадах Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

З липня 2012 по жовтень 2014 року трудову діяльність продовжила в Департаменті сім’ї та дітей на посаді головного спеціаліста та начальника відділу профілактики сімейного неблагополуччя управління сімейної політики та соціальних послуг, а також на посаді заступника директора Департаменту сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми – начальника відділу запобігання домашньому насильству Міністерства соціальної політики

З травня 2016 по червень 2018 року працювала в Міжнародній громадській організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» та Всеукраїнскій благодійній організації «Конвіктус Україна» за напрямками: утвердження гендерної рівності, захист прав внутрішньо переміщених осіб і сприяння їх інтеграції в приймаючі громади, протидія домашньому, гендерному насильству та торгівлі людьми.

У червні 2018 року, відповідно до наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денісової Л.Л., призначена на посаду представника Уповноваженого з дотримання рівних прав та свобод.

Неодноразово нагороджена відомчими заохочувальними відзнаками.