Діяльність Секретаріату

П'ятниця, 23 Лютого, 17:38, 2018 р.

У Вінниці завершився тренінг з питань доступу до інформації

У Вінниці відбувся навчальний тренінг «Виконання розпорядниками вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», у якому взяли участь представники Вінницької обласної державної адміністрації, обласної, міської ради та комунальних підприємств.

П'ятниця, 23 Лютого, 15:38, 2018 р.

У Чернівцях службовці підвищували свій рівень знань у сфері доступу до публічної інформації

Тренінг «Виконання розпорядниками вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», що відбувся 22 лютого 2018 року, проводився в рамках регіонального навчання з питань доступу до публічної інформації. Подібні тренінги проводитимуться у всіх обласних центрах Україні. Навчання вже відбулись у Запоріжжі і Тернополі і тривають у Вінниці.

П'ятниця, 23 Лютого, 11:27, 2018 р.

Розпорядники інформації Тернопільщини опрацьовували питання застосовування норм Закону «Про доступ до публічної інформації»

22 лютого 2018 року в Тернополі відбувся тренінг «Виконання розпорядниками вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». Серія таких тренінгів проводиться по всій Україні представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Центром демократії та верховенства права (CEDEM) за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

П'ятниця, 23 Лютого, 10:05, 2018 р.

Моніторинговий візит до інтернатних закладів Донецької області засвідчив належні умови проживання підопічних

Працівник Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини Олена Темченко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Донецькій області Антон Неживий спільно з представником громадськості Маргаритою Тулуп здійснили моніторингові візити до інтернатів Донецької області.

Середа, 21 Лютого, 11:00, 2018 р.

В ізоляторі тимчасового тримання Краматорського ВП ГУНП виявлено низку порушень щодо забезпечення належних умов утримання осіб

Моніторингова група у складі працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Донецькій області 13 лютого 2018 року здійснила візит до ізолятора тимчасового тримання Краматорського ВП ГУНП у Донецькій області.

Вівторок, 20 Лютого, 11:43, 2018 р.

На Прикарпатті залишаються нерозв’язаними проблеми пацієнтів обласної психіатричної лікарні №2

Моніторингова група у складі працівників регіонального представництва Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області та представників громадськості в рамках реалізації національного превентивного механізму проти катувань повторно відвідала обласну психіатричну лікарню №2 Івано-Франківської області.