Діяльність Секретаріату

Середа, 15 Лютого, 11:28, 2017 р.

Повторний візит до Черешського психоневрологічного будинку-інтернату на Буковині засвідчив позитивні зміни

В рамках реалізації національного превентивного механізму моніторингова група у складі регіонального представника Уповноваженого у Чернівецькій області Леоніда Ілюка, регіонального координатора Уповноваженого взаємодії з громадськістю у Чернівецькій області Богдана Бойка та громадського монітора Віктора Третьякова здійснили моніторинговий візит без попередження до Черешського психоневрологічного будинку-інтернату, де перебувають чоловіки із психічними розладами.

П'ятниця, 10 Лютого, 16:04, 2017 р.

За сприяння Уповноваженого захищено право дітей на гідне ставлення до них у навчальному закладі

Останнім часом у друкованих засобах масової інформації та в телевізійному ефірі з’являються публікації та репортажі про факти насильства над дітьми в закладах освіти та необхідність гідного ставлення до дітей з боку педагогічних працівників.

Середа, 08 Лютого, 15:49, 2017 р.

Завдяки втручанню Уповноваженого матері загиблого військовослужбовця видали посвідчення на право користування пільгами

До Уповноваженого з прав людини звернулася громадянка С., якій Харківським обласним військовим комісаріатом було відмовлено у видачі посвідчення на право користування пільгами членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) чи пропали безвісті під час проходження військової служби, які встановлені Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Середа, 08 Лютого, 10:06, 2017 р.

У Ржищівському геріатричному пансіонаті з психоневрологічним відділенням виявлено порушення прав підопічних

Візит без попередження до цього пансіонату здійснили представники моніторингової групи у складі працівників Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого та громадських моніторів, під час якого вони з’ясували, що рівень теоретичних знань і практичних навичок середнього медичного персоналу пансіонату задовільний.

Понеділок, 06 Лютого, 13:40, 2017 р.

Керівництво Ходорківського ПНІ у Житомирській області безвідповідально поставилося до рекомендацій моніторів НПМ

Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Житомирській області Оленою Коваленко спільно з громадськими моніторами Андрієм Сторожуком та Олексієм Котвицьким 31 січня 2017 року здійснено повторний моніторинговий візит до Ходорківського психоневрологічного інтернату Житомирської обласної ради.

Понеділок, 06 Лютого, 12:14, 2017 р.

Відбувся повторний моніторинговий візит НПМ до Святошинського дитячого будинку-інтернату

Працівниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму спільно з громадськими моніторами Ларисою Самсоновою і Мариною Гоменюк здійснено моніторинговий візит без попередження до Святошинського дитячого будинку-інтернату (м. Київ) для осіб з інтелектуальними порушеннями.