Діяльність Секретаріату

Понеділок, 26 Червня, 16:38, 2017 р.

Відбувся практичний семінар щодо інтеграції ґендерного підходу в роботу Миколаївської обласної державної адміністрації

22-23 червня 2017 року працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Бюро ґендерних стратегій та бюджетування провели в м. Миколаєві навчальний семінар для членів Координаційної ради з питань сім’ї та жінок Миколаївської обласної державної адміністрації.

Четвер, 15 Червня, 16:29, 2017 р.

Умови тримання засуджених осіб у Бориспільській виправній колонії далекі від європейських стандартів

9 червня 2017 року в рамках реалізації національного превентивного механізму проти катувань працівники Секретаріату Уповноваженого з прав людини спільно з представниками громадськості здійснили моніторинговий візит до ДУ «Бориспільська виправна колонія № 119», де відбувають покарання чоловіки, вперше засуджені до позбавлення волі.

Середа, 14 Червня, 12:34, 2017 р.

Доступність осіб з обмеженими можливостями у м. Одеса до об’єктів фізичного оточення є неналежною

У рамках провадження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, відкритого за зверненням ГО «Оберіг-Одеса» та ГО «А.Д.К.» щодо порушення прав осіб з обмеженими можливостями на безбар’єрне середовище у м. Одесі, фахівцями Офісу Омбудсмана спільно з представниками зазначених громадських організацій було проведено моніторинг стану доступності цієї категорії осіб до об’єктів громадського призначення, дорожнього сервісу, транспорту тощо.

Середа, 14 Червня, 11:13, 2017 р.

Досвід Закарпаття: Свалявський центр соціально-психологічної реабілітації дітей – зразковий заклад для реабілітації дітей

9 червня 2017 року в рамках реалізації національного превентивного механізму відбувся моніторинговий візит до Свалявського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Середа, 14 Червня, 10:24, 2017 р.

У рамках провадження Уповноваженого в інтересах громадянина І. прокуратурою Херсонської області буде проведено досудове розслідування

У квітні 2017 року Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини відкрито провадження в інтересах громадянина Андрія І. щодо застосування до нього співробітниками Дніпровського відділення поліції Херсонського відділу поліції ГУ НП в Херсонській області та Управління Служби безпеки України в Херсонській області недозволених методів досудового розслідування з метою отримання доказів його причетності до злочину.

Середа, 14 Червня, 09:55, 2017 р.

Робота судів у не пристосованих для потреб підсудних приміщеннях створює системні порушення прав людини

6 червня 2017 року моніторингова група у складі працівника Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого та громадських моніторів здійснила моніторингові візити до Кіровського та Красногвардійського районних судів м. Дніпра.