Діяльність Секретаріату

Четвер, 13 Вересня, 13:00, 2018 р.

На Буковині шукають способи як уникнути порушень прав людини у сфері пенсійного забезпечення та страхування

На сьогодні в Чернівецькій області 2 826 людей позбавлено прав на зарахування страхового стажу внаслідок невиконання роботодавцями зобов’язань щодо сплати єдиного соціального внеску. В області налічується майже 500-т роботодавців-боржників. Така ситуація потребує негайних заходів, які б посили гарантії прав громадян у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Саме це обговорили під час робочої зустрічі співробітник Секретаріату Уповноваженого у Чернівецькій області Леонід Мельников, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Богдан Бойко, начальник обласного управління Пенсійного фонду Михайло Романів та його заступники.

Четвер, 13 Вересня, 10:00, 2018 р.

Порушення прав зафіксовано у Полтавській установі виконання покарань

Пліснява на стінах, санвузли в жахливому стані, недостатнє освітлення. Чоловіки мешкають у дуже старій будівлі, що потребує ремонту. Всі ці порушення зафіксувала моніторингова група, яка перевірила стан дотримання прав людини в Полтавській установі виконання покарань № 23 .

Середа, 12 Вересня, 18:34, 2018 р.

Патронатні сім’ї: Офіс Омбудсмена знайшов в Україні тих, з кого можна брати приклад

Працівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олена Прашко з громадськістю відвідала Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчій дім». Моніторингова група встановила, що для дітей створені гарні умови перебування та реабілітації.

Середа, 12 Вересня, 18:00, 2018 р.

Питання забезпечення пенсіонерів силових відомств – пріоритетні для офісу Омбудсмена

Представники Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду та Секретаріату Уповноваженого з прав людини провели в Офісі Омбудсмена нараду щодо врегулювання питання диспропорції пенсійного забезпечення пенсіонерів силових відомств.

Вівторок, 11 Вересня, 16:00, 2018 р.

Співробітники офісу омбудсмена продовжують системну роботу щодо дотримання закону про доступ до публічної інформації.

Співробітники Секретаріату Уповноваженого Аліна Жолудь та Ольга Трусова побували в Національному агентстві з питань державної служби та з’ ясували, як там дотримуються Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Понеділок, 10 Вересня, 18:00, 2018 р.

Громадськість та влада об’єднали свої зусилля у сфері дотримання прав дитини та сім’ї

Сьогодні відбулось перше засідання Координаційної ради при Представникові Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім'ї. У ньому взяли участь представники центральних органів влади, міжнародних та національних громадських організації.