Діяльність Секретаріату

Четвер, 12 Жовтня, 11:27, 2017 р.

Посадовій особі Івано-Франківської міськради вказано на неприпустимість дискримінаційних висловлювань

Під час моніторингу засобів масової інформації щодо стану дотримання прав людини у всіх сферах суспільних відносин було виявлено інтерв’ю директора Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігоря Смаля, в якому наявні дискримінаційні висловлювання щодо педагогів пенсійного віку.

Середа, 11 Жовтня, 13:17, 2017 р.

За сприяння Уповноваженого поновлено право дітей, позбавлених батьківського піклування, на проживання в сім’ї

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшло звернення від Анастасії А., яка є неповнолітньою та має статус дитини, позбавленої батьківського піклування. Дівчинка звернулася до Уповноваженого з проханням допомогти поновити її право на спілкування з рідним братом Олександром А.

Вівторок, 10 Жовтня, 15:38, 2017 р.

У Казанківській виправній колонії Миколаївської області виявлено грубі порушення прав засуджених

4 жовтня 2017 року працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представником громадськості здійснили моніторинговий візит до Державної установи «Казанківська виправна колонія (№ 93)», яка призначена для тримання осіб неодноразово засуджених до позбавлення волі.

П'ятниця, 06 Жовтня, 14:15, 2017 р.

У школі-інтернаті на Львівщині порушуються норми харчування дітей

Працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму, а також громадські монітори Марина Гоменюк, Світлана Дем’янчук та Ганна Беловольченко здійснили моніторинговий візит до Рава-Руської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

Четвер, 05 Жовтня, 14:38, 2017 р.

Паліативне відділення Дрогобицької районної лікарні №2 не відповідає своєму призначенню

В рамках реалізації національного превентивного механізму працівниками Департаменту НПМ та громадськими моніторами Олегом Григор’євим та Маргаритою Тулуп здійснено моніторинговий візит до паліативного відділення Дрогобицької районної лікарні №2, що знаходиться у с. Рихтичі Львівської області.

Четвер, 05 Жовтня, 12:51, 2017 р.

Маломобільні підопічні Підбузького геріатричного пансіонату позбавлені права на прогулянку

В рамках реалізації функцій Національного превентивного механізму працівники Департаменту НПМ Секретаріату Уповноваженого та громадські монітори Олег Григор’єв і Маргарита Тулуп здійснили моніторинговий візит до Підбузького геріатричного пансіонату Львівської області.