Діяльність Секретаріату

Четвер, 27 Квітня, 11:34, 2017 р.

В Черкасах відбувся навчальний курс для підлітків з формування антидискримінаційної свідомості

«Що таке постконфліктна дискримінація? Чи є вона в українському суспільстві? Як проявляється? Як можна розвинути критичну і антидискримінаційну свідомість?» – відповіді на ці та інші запитання шукали та досліджували протягом семи тренінгів учасники навчального курсу «Формування антидискримінаційної свідомості у підлітків через проведення тренінгів з антидискримінації».

Середа, 19 Квітня, 16:02, 2017 р.

Під час моніторингового візиту до військової частини А0224 ВДВ ЗСУ відзначено наполегливу роботу командування щодо створення гідних умов служби

З метою цивільного контролю за дотриманням соціально-економічних та гуманітарних прав військовослужбовців, а також належного всебічного забезпечення особового складу, представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 13 квітня 2017 року здійснено плановий моніторинговий візит до військової частини А0224 ВДВ Збройних Сил України.

Вівторок, 18 Квітня, 11:15, 2017 р.

Монітори НПМ відвідали Житомирську установу виконання покарань (№ 8)

11 квітня 2017 року в рамках реалізації національного превентивного механізму проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання працівниками Департаменту з питань НПМ Секретаріату Уповноваженого з прав людини спільно з громадськими моніторами здійснено візит до Житомирської установи виконання покарань (№ 8).

Вівторок, 18 Квітня, 09:42, 2017 р.

Громадські активісти та представники місцевої влади Миколаївщини опановували правила доступу до публічної інформації

12-13 квітня 2017 року співробітниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини разом із Громадським Центром з моніторингу дотримання прав людини на базі Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області було проведено тренінг на тему: «Доступ до публічної інформації».

П'ятниця, 14 Квітня, 12:33, 2017 р.

У Житомирському геріатричному пансіонаті існує дискримінаційна складова щодо ліжково хворих людей

11 квітня 2017 року в рамках реалізації національного превентивного механізму (НПМ) було здійснено моніторинговий візит до Житомирського геріатричного пансіонату працівником Департаменту з питань реалізації НПМ Секретаріату Уповноваженого з прав людини та регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Черкаській області.

Четвер, 13 Квітня, 13:11, 2017 р.

В Онуфріївському та Власівському геріатричних пансіонатах по-різному ставляться до прав підопічних

Про це дізнались представники моніторингової групи у складі працівника Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини та громадських моніторів під час візиту до Онуфріївського геріатричного пансіонату та Власівського пансіонату для ветеранів війни та праці Кіровоградської області.