Здійснено виїзний прийом громадян у місті Торецьк на Донеччині

27/02/2020 10:55

З метою здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод громадян, співробітниками Відділу регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ольгою Нікітіною та Олександром Дубіною здійснено виїзний прийом громадян у місті Торецьк Донецької області.

Звернення мешканців Торецька та прилеглих населених пунктів, представників громадських об’єднань, працівників комунальних закладів стосувалися можливого закриття Комунальної установи «Торецький музичний коледж», ненадання відповідей на звернення громадян та запитів на публічну інформацію Торецькою Військово-цивільної адміністрацію, перерахунку пенсій ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.

Водночас мешканці смт Новгородське висловили свою позицію щодо створення Торецької ОТГ та перспектив подальшого розвитку громади. Також громадяни звернули увагу співробітників регіонального представництва на додержання їхніх прав на достатній життєвий рівень, надання належних соціальних послуг, відсутність пільгового проїзду у приміському транспорті.

Отримана від місцевих жителів, представників Громадських об’єднань інформація оформлена належним чином та взята до роботи з метою розгляду та вирішення зазначених питань.