Здійснено виїзний прийом громадян у місті Світлодарськ на Донеччині

28/02/2020 17:25

З метою здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод громадян співробітниками Відділу регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ольгою Нікітіною та Олександром Дубіною здійснено виїзний прийом громадян у м. Світлодарськ Донецької області.

Здебільшого звернення громадян стосувалися рівня надання соціальних послуг. В Управлінні соціального захисту населення, яке знаходиться у місті Бахмут за 30 км від Світлодарська, прийом громадян здійснює лише один соціальний працівник.

Та й дістатися Бахмута громадянам дуже складно, оскільки транспортне сполучення організоване неналежним чином, вартість проїзду зависока, не запроваджено пільги на проїзд для відповідних категорій громадян, міст на автошляху сполученням Світлодарськ-Бахмут, розбитий під час активних бойових дій в 2014-2015 роках, до цього часу не відремонтований.

Також громадяни скаржилися на якість медичних послуг, які надають лише 4 сімейні лікарі.

Отримана від місцевих жителів інформація оформлена належним чином та взята до роботи з метою розгляду та вирішення зазначених питань.