Завдяки реагуванню Уповноваженого поновлено право громадянки на отримання житлової субсидії

26/06/2019 11:11

У Кропивницькому за результатами розгляду звернення пенсіонерки 1935 року народження, яка самостійно виховує малолітнього онука, поновлено її права споживача комунальних послуг. Так, за її абонентським рахунком ОКВП «Дніпро-Кіровоград» необґрунтовано нараховано заборгованість з оплати послуг водопостачання та водовідведення за період з 2016 по 2018 роки у розмірі 4661,93 грн. Крім того, внаслідок безпідставного нарахування заборгованості, пенсіонерка втратила гарантоване право на отримання житлової субсидії.

Під час проведеної перевірки із залученням фахівців головного управління держпродспоживслужби в Кіровоградській області встановлено, що зазначена заборгованість виникала при здійсненні повірки засобу обліку, встановленого у квартирі споживача та протягом зазначеного періоду часу здійснювалося нарахування за спожиті послуги відповідно до норм споживання через несвоєчасність дій саме службових осіб підприємства – надавача комунальної послуги. В свою чергу, заявник належним чином виконувала обов’язки з оплати послуг, відповідно до показань лічильника з переплатою у 1021 грн.50. коп.

Суб’єкту господарювання вказано на недопустимість зазначених дій та необхідність вжиття заходів попередження порушення прав громадян у майбутньому