З одеськими школярами обговорили права дітей

11/12/2019 17:33

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Яна Кузьміна до Міжнародного дня прав людини провела правовий лекторій для учнів Одеської загальноосвітньої школи № 72 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради.

За допомогою відеоматеріалів та правової вікторини, учні розширити знання про свої права.

Також присутні дізналися про повноваження Омбудсмана та його інституційну роль у захисті прав дітей, про міжнародне та національне законодавство у сфері захисту прав дитини.

За словами регіонального представника Уповноваженого, захист прав дитини є одним із найважливіших в Україні, адже ставлення до дітей, рівень їхньої безпеки та захищеності у державі, стан їхнього всебічного розвитку є одним із показників цивілізованості та гуманності суспільства.

«Наша держава визнає, що діти є особливо уразливою групою з огляду на їх вік, психічний і фізичний розвиток, життєву недосвідченість, тому вони потребують спеціального постійного догляду та захисту» - зазначила Яна Кузьміна.

Приємно вразила обізнаність учнів щодо своїх прав та свобод, закріплених в українському законодавстві. На завершення зустрічі учні подякували за цікаві заняття і отриману інформацію.