«Як подолати витік конфіденційної інформації при звільненні співробітників?»

21/01/2014 12:34

Представник Уповноваженого з питань захисту персональних даних Маркіян Бем, а також працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини візьмуть участь у роботі круглого столу «Як подолати витік конфіденційної інформації при звільненні співробітників?», що відбудеться у прес-центрі «ЛігаБізнесІнформ» 23 січня 2014 року з 11:00 до 13:00.

Під час роботи круглого столу будуть обговорені, зокрема, питання правового статусу конфіденційної інформації, способи та гарантії захисту комерційної інформації, надані роботодавцю, практика судових розглядів, пов’язаних із незаконним використанням конфіденційної інформації звільненими співробітниками, кримінальна відповідальність та правові наслідки для інформаційних злодіїв на підприємствах.

Як відомо, 3 липня 2013 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних», який набув чинності 1 січня 2014 року.

Цим законом повноваження щодо контролю за додержанням законодавства про захист персональних даних покладено на Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.