Валерія Лутковська здійснить особистий прийом мешканців Луганської області

28/03/2017 10:02

29-30 березня 2017 року Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською заплановано проведення особистого виїзного прийому в Луганській області.

Охочі матимуть можливість особисто поспілкуватися з Омбудсманом, поставити запитання, отримати роз’яснення з тих проблемних питань, із якими стикаються під час реалізації своїх прав мешканці Луганської області, а також пояснення/поради, як діяти у тій складній ситуації, що склалася на Сході України.

29 березня з 09:30 до 17:30 прийом відбудеться у приміщенні Біловодської районної державної адміністрації (вул. Центральна,130, смт Біловодськ). А 30 березня з 9:30 до 14:30 Уповноважений прийматиме громадян у приміщенні Кремінської районної державної адміністрації (вул.Банкова, 1, м. Кремінна).

Спільно з Уповноваженим з прав людини прийом здійснюватимуть Представник Уповноваженого з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб Жанна Лук’яненко, Представник Уповноваженого з питань зв’язків із громадськістю Михайло Чаплига, а також профільний заступник голови Луганської обласної державної адміністрації.

Особистий виїзний прийом мешканців Луганської області та внутрішньо переміщених осіб організовано за підтримки проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Нагадаємо, 13-14 березня аналогічний особистий виїзний прийом було проведено з мешканцями Донецької області.