Валерія Лутковська відзначила військовослужбовців Збройних Сил України

05/01/2017 12:29

За наполегливу й ефективну діяльність із захисту прав громадян Уповноважений Верховної Ради України з прав людини відзначила офіцерів служби цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України: Почесною грамотою Уповноваженого – полковника Олексія Ноздрачова та Подякою Уповноваженого – полковника Олександра Люльку, полковника Юрія Білецького та майора Сергія Озерова.

Подякувавши за всебічне сприяння роботі представників Офісу Омбудсмана в зоні проведення АТО, Валерія Лутковська наголосила на важливості та необхідності роботи служби цивільно-військового співробітництва, яка фактично є ланцюжком між військовими і цивільними та крок за кроком розбудовує взаємовідносини з місцевим населенням та органами місцевого самоврядування на Сході України. Як зазначила Уповноважений, значну увагу служба приділяє питанням забезпечення бійців, які несуть службу в першій лінії оборони, а також підтримання їх морально-психологічного духу.

Роботу підрозділів цивільно-військового співробітництва високо оцінюють також органи місцевої влади. Кращі офіцери служби були неодноразово заохочені керівництвом Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій.