Валерія Лутковська провела зустріч із представниками чорнобильських організацій

13/12/2017 14:37

За ініціативи першого заступника голови партії «Відродження» Володимира Пилипенка в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулася зустріч Валерії Лутковської з представниками ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля».

Під час зустрічі обговорювались, зокрема, питання пенсійного забезпечення учасників Чорнобильської катастрофи, їх санаторно-курортного лікування й оздоровлення, а також отримання пільг і компенсацій.

Особливу увагу учасники зустрічі приділили обговоренню законопроекту №6292, що був розроблений народними депутатами групи «Партія «Відродження» спільно з чорнобильськими організаціями. Вказаним законопроектом пропонується збільшити розмір пенсійного забезпечення для постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС і скасувати обмеження максимального розміру пенсії для чорнобильців. Крім того, передбачається проведення перерахунку різних державних допомог, на які мають право ліквідатори та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС. Зокрема, підвищити розмір допомоги на оздоровлення, а також на компенсацію вартості продуктів харчування.