Валерія Лутковська бере участь у Варшавській нараді ОБСЄ

19/09/2017 12:53

Сьогодні, 19 вересня 2017 року, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська бере участь у робочому засіданні в рамках Щорічної наради Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з огляду імплементації зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі.

Вказане засідання присвячене питанню верховенства права. Зокрема, сьогоднішня дискусія стосуватиметься питань попередження катувань, заборони смертної кари, захисту прав людини і боротьби з тероризмом. У своєму виступі Омбудсман України висвітлюватиме питання порушення прав людини на тимчасово непідконтрольній Уряду України території Донецької і Луганської областей, а також тимчасово окупованої АР Крим.

Під час другої частини сьогоднішнього засідання учасники приділять особливу увагу питанням права на справедливий суд, незалежності судової гілки влади, демократичному процесові законотворчої діяльності.

Нагадаємо, з 11 до 22 вересня 2017 року у м. Варшава проходить Щорічна нарада Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з огляду імплементації зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі. В роботі наради беруть участь 57 держав-учасниць ОБСЄ, а також представники організацій громадянського суспільства цих країн.