Валерія Лутковська: «Запровадження громадського контролю підвищить якість надання адмінпослуг»

17/04/2014 14:45

Про це заявила Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська під час церемонії відкриття конференції «Реформування та громадський контроль у сфері надання адміністративних послуг в Україні», яка відбулась сьогодні, 17 квітня 2014 року.

Під час свого виступу Валерія Лутковська наголосила на надзвичайній важливості реформування надання адміністративних послуг в Україні і приведення їх до сучасних міжнародних стандартів, адже існуюча система створює значні перешкоди для повноцінної реалізації громадянами своїх прав, зокрема, на інформацію.

Крім того, Омбудсман зазначила, що в сучасних умовах надзвичайно важливим є запровадження громадського контролю у цій сфері, що також дозволить, на її думку, підвищити якість надання адмінпослуг.  

Під час першого дня конференції також виступили представники Секретаріату Уповноваженого з прав людини, які протягом минулого року залучалися до аналізу законодавства в сфері надання адміністративних послуг в Україні.

Як уже повідомлялося, конференція «Реформування та громадський контроль у сфері надання адміністративних послуг в Україні», яка триватиме протягом 17-18 квітня 2014 року, проводиться Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів спільно з Центром політико-правових реформ в партнерстві з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та за фінансової підтримки Європейського Союзу.