Валерія Лутковська в ранковому ефірі ЕСПРЕСО ТВ

25/03/2014 16:30

Сьогодні, 25 березня 2014 року, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у ранковому ефірі на телеканалі Еспресо ТВ. 

«Порвати паспорт – це не означає позбавитись громадянства України». Детальніше про питання громадянства в Україні можна дізнатися:

 

«Уповноважений займається лише певною категорією процедурних питань, але заглиблюватися в суть справи не має права». Детальніше про компетенцію Уповноваженого можна дізнатися:

 

«Про затримання Дениса Бугая Центр безоплатної правової допомоги повідомлено не було, адвокати повідомлені не були, адвокати допущені до слідчих дій не були…». Детальніше про участь Валерії Лутковської у справі Дениса Бугая можна дізнатися:

 

«Наразі, на жаль, комплексно всіма питаннями щодо переселених осіб не займається ніхто». Детальніше про проблеми переселення військових та їхніх сімей можна дізнатися:

 

«Є громадські організації, які почали займатись питаннями і влаштуванням цих людей [переселенців], і питанням надання їм першої правової допомоги». Детальніше про проведення робіт щодо прийняття внутрішніх переселенців можна дізнатися:

 

«У Львівській області, наприклад, велика кількість громадських організацій надає допомогу з житлом, у придбанні їжі…». Детальніше про співпрацю губернаторів і громадських організацій можна дізнатися:

 

«На сьогодні дійсно зменшилась кількість осіб, які тримаються в слідчих ізоляторах, під вартою в очікуванні вироку». Детальніше про ситуацію з триманням осіб під вартою у зв’язку з прийняттям нового Кримінального процесуального кодексу можна дізнатися:

 

«У нас дійсно немає нормативно-правової бази, яка б дозволила реально захистити права цих людей». Детальніше про внутрішніх переселенців з Криму можна дізнатися: