Відбулося перше засідання ініціативної групи з формування складу громадської ради при Миколаївській ОДА

01/07/2020 09:50

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадим Жепало взяв участь у першому засіданні ініціативної групи з формування складу громадської ради при Миколаївській обласній державній адміністрації.

Зазначена група створена за ініціативи регіонального представництва Омбудсмана та керівництва ОДА для реалізації права громадян брати участь в управлінні державними справами відповідно до ст. 38 Конституції України та відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996.

Під час засідання членами ініціативної групи визначено чисельний склад майбутньої громадської ради у кількості 19 осіб та строки проведення установчих зборів. На наступному засіданні групи буде опрацьовано текст оголошення про прийом документів від громадських організацій, які мають бажання долучитися до складу ради та погоджено їх перелік.

Рішенням учасників засідання, Вадима Жепала обрано головою ініціативної групи, яка займатиметься підготовкою матеріалів до установчих зборів.