Відбулася зустріч працівників Регіонального представництва Уповноваженого у Дніпропетровській області з представниками ОБСЄ

01/04/2014 15:14


Відбулася зустріч працівників Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області з  представниками Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), які прибули до України в рамках проекту «Національний діалог».

Під час зустрічі представники ОБСЄ повідомили, що метою вказаного проекту є сприяння розв’язанню проблемних питань, які турбують громадян у різних регіонах України. Крім того, на думку представників ОБСЄ, цей проект має допомогти зменшенню напруги шляхом визначення сфер подальшої цілеспрямованої діяльності ОБСЄ щодо підтримання діалогу між різними частинами українського суспільства.

У свою чергу, працівники Регіонального представництва ознайомили представників ОБСЄ з діяльністю Уповноваженого з прав людини в регіоні.

Також під час зустрічі обговорювались проблемні питання, вирішенню  яких слід сприяти шляхом підтримки діалогу, особливо у соціальній і гуманітарній сферах, а також питання, пов’язані  з проблемами національних меншин, мовні питання, діяльність ЗМІ, взаємодія з представниками інститутів громадянського суспільства в сприянні соціальної та політичної цілісності українського суспільства тощо.

Протягом усього періоду перебування представників ОБСЄ на Дніпропетровщині працівники Регіонального представництва надають гостям практичну допомогу в організації та проведенні зустрічей з працівниками органів прокуратури, міліції та  пенітенціарної служби.