Відбудеться робочий позаплановий візит Омбудсмана до Харківської області

07/04/2014 15:00

У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в державі, та тривожними повідомленнями, які надходять, зокрема і з Харківської області, Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська завтра, 8 квітня 2014 року, здійснить робочу поїздку до Харківської області.

В рамках робочого візиту заплановано провести зустрічі та обговорити ситуацію, яка склалася, з представниками органів місцевої влади, громадськості та правозахисної спільноти, засобів масової інформації. Крім того, Омбудсман Валерія Лутковська відвідає пропускні пункти, що межують з територією Російської Федерації, та зустрінеться з керівництвом підрозділів Міністерства внутрішніх справ, а також Державної прикордонної служби України та Збройних сил України, що розміщені на території області.

За підсумками робочого візиту буде проведено зустріч із правозахисниками та громадськими активістами, яка відбудеться в прес-центрі Харківської міської ради (адреса: м. Харків, вул. Квітки-Основ’яненка, 7) з 14:30 до 15:45, а також підсумкову прес-конференцію для представників засобів масової інформації, яка розпочнеться о 16:00 у прес-центрі Харківської міської ради.