Уповноважений зустрілася з родичами українських політв’язнів

09/07/2019 14:39

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова разом з Представником з дотримання прав людини в місцях несвободи та процесуальних прав Вячеславом Петльованим та співробітниками Секретаріату зустрілася з родичами українських політв’язнів в РФ - Ігорем Котелянцем, братом політв’язня Євгена Панова, головою «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля», Петром Дудкою, братом політв’язня Володимира Дудки, Ігорем Грибом, батьком політв’язня Павла Гриба.

Також на зустрічі були присутні правозахисники - директор Центру стратегічних справ УГСПЛ Михайло Тарахкало та виконавчий директор «Центру громадянських свобод» Олександра Романцова.

Сторони обмінялися наявною інформацією про стан дотримання прав українських громадян, які утримуються в РФ та на Кримському півострові.

Родичі цікавилися захистом прав українських політв’язнів та їх звільненням. Зі свого боку Уповноважений розповіла про заходи, які вживаються та про роботу Офісу Омбудсмана у цих напрямах.

Учасники зустрічі домовились і надалі підтримувати зв'язок.

«У нас всіх спільна мета і кожен має робити все можливе для досягнення результату на який ми усі розраховуємо», - наголосила Людмила Денісова.