Уповноважений взяла участь у засіданні GANHRI

05/03/2019 19:11

Сьогодні, 5 березня, у Женеві у рамках засідання Генеральної асамблеї Глобального альянсу Національних інституцій з прав людини (GANHRI) Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова провела робочу зустріч з Генеральним секретарем Європейської мережі національних інституцій з прав людини (ENNHRI) Деббі Конер.

Сторони обговорили результати зустрічі під час Першої Сесії зустрічі ENNHRI у Брюсселі, яка відбулася у лютому цього року.

Людмила Денісова наголосила, що досвід національних інституцій з прав людини у захисті та просуванні прав людини, яким ділилися учасники заходу, вже вивчається Офісом Омбудсмана.

За її словами, вирішення ситуації з правами людини - громадянами України, які проживають на окупованих територіях Донецької і Луганської областей, Криму, та забезпечення дотримання прав ВПО є обов'язком нашої держави.

Також під час зустрічі йшлося про плани співробітництва з національними інституціями та можливої допомогу ENNHRI в організації такої співпраці.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні Генеральної асамблеї Глобального альянсу Національних інституцій з прав людини спільним рішенням було обрано голову та секретаря GANHRI (Global Alliance Of National Human Rights Institutions). Крім того, були розглянуті поправки до статуту, зокрема, щодо невідповідностей, неоднозначних формулювань та можливих прогалин.