Уповноважений та президент ГО «Ла Страда–Україна» підписали меморандум про співпрацю

22/07/2019 15:15

Сьогодні Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова та президент громадської організації «Ла Страда–Україна» Ольга Калашник підписали меморандум про співпрацю.

Інституція Уповноваженого та ГО «Ла Страда – Україна» співпрацюють вже тривалий час і у 2019 році провели два круглих столи, присвячених рекомендаціям групи експертів із заходів стосовно протидії торгівлі людьми ГРЕТА та виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

Під час заходу Уповноважений ВРУ з прав людини зазначила, що в українському суспільстві недостатньо приділяється уваги питанням боротьби з торгівлею людьми і підвищення обізнаності громадян до такої чутливої сфери, а також до заохоченню захищати права такої категорії громадян.

«На жаль, досі в нашій країні дуже розповсюджене насильство над жінками, дітьми як з боку родини, так і в школах, навіть щодо чоловіків. Зазвичай ці люди не звертаються до поліції через страх, що стане ще гірше», - наголосила Людмила Денісова.

Також Омбудсман наголосила на важливості напрацювання спільних механізмів з метою консультування громадян за телефонами гарячої лінії Секретаріату Уповноваженого та громадської організації щодо попередження домашнього насильства та проведення спільних інформаційних кампаній у рамках проектів, спрямованих на протидію домашньому насильству.