Уповноважений продовжує практику Skype-прийомів громадян

30/05/2014 14:01

Уповноваженим продовжується практика проведення скайп-прийомів громадян, які бажають особисто поспілкуватися з Омбудсманом, проте не мають можливості приїхати на особистий прийом до столиці.

Проведення он-лайн прийомів за допомогою Skype продемонструвало свою зручність й ефективність під час минулорічної Декади прав людини (2-11 грудня 2013 року), під час якої Валерія Лутковська   у режимі он-лайн відеоконференції з Секретаріату Уповноваженого у Києві проводила  прийом громадян у регіонах.

Охочим поспілкуватися з Уповноваженим у режимі он-лайн необхідно звернутися до регіонального координатора чи представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у відповідному регіоні, які попередньо обговорять з Вами питання, з якого необхідна консультація, і призначать дату Skype-прийому.

Нагадаємо, регіональні координатори зі зв’язків із громадськістю працюють у Черкаській, Запорізькій, Рівненській, Чернігівській, Луганській, Кіровоградській, Тернопільській областях. Регіональні представництва Уповноваженого – у Львівській, Дніпропетровській, Житомирській областях. До компетенції регіонального координатора віднесено не лише територію регіону, в якому він знаходиться, а й сусідні регіони, в яких відсутні координатори. Так, координатор у Тернополі займається вирішенням питань у Івано-Франківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях, а координатор в м. Рівне – в Луцькій та Хмельницькій областях. Координатор в м. Кіровоград здійснює виїзди до Миколаївської, Полтавської та Херсонської областей, а Луганський координатор – до Харківської та Донецької області.

Регіональні представництва Уповноваженого