Уповноважений підписала Меморандум про співпрацю з головою Національної Ради Жінок України

14/02/2020 15:14

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова підписала Меморандум про співпрацю з головою Національної Ради Жінок України Людмилою Порохняк-Гановською.

Сторони домовилися об’єднали зусилля задля спільного захисту конституційних прав, свобод і законних інтересів громадян, у тому числі у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми. Крім того, домовлено про координацію зусиль щодо забезпечення рівних можливостей для реалізації прав і свобод людини і громадянина.

Уповноважений наголосила, що Офіс Омбудсмана систематично здійснює моніторингові візити до усіх місць несвободи, зокрема, до жіночих виправних колоній на території України та за кордоном.

«Під час одного з таких моніторингів мені стало відомо про долю ув’язненої в Таїланді українки, яка потребує медичної допомоги, адже її стан здоров'я критичний». – поінформувала Людмила Денісова.

Зі свого боку Людмила Порохняк-Гановська повідомила, що вона є віце-президентом Європейського центру Міжнародної ради жінок (ECICW), яка має розгалужену мережу представництв у всьому світі, зокрема, й в Таїланді та погодилася використати усі наявні у Центру можливості, задля допомоги громадянці України до моменту її повернення на Батьківщину.

«Переконана, що це стане гарним початком нашої спільної роботи у відстоюванні прав і свобод громадян України не лише на території нашої держави, а й в усьому світі», - наголосила Людмила Денісова.