Уповноважений отримала відповідь від російської сторони про стан Олега Сенцова

07/09/2018 17:00

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова  отримала від Уповноваженого з прав людини в Росії Тетяни Москалькової  відповідь на одне із  численних звернень про стан здоров’я Олега Сенцова.

Тетяна Москалькова повідомляє, що стан здоров’я у Олега не погіршився. Йому продовжують колоти внутрішні ін’єкції, а також надають підтримуючу суміш. Олег знову відмовився від госпіталізації до Лабитнангської міської лікарні. Він посилається на відсутність хвороби та задовільні умови утримання і лікування в медичній частині колонії, - йдеться у відповіді Москалькової.  Істинна  ж причина його відмови – жахливе ставлення до нього в міській лікарні. Йому не надають належної медичної допомоги і тиснуть психологічно, - вважає український омбудсмен.

Що ж до питання якнайшвидшого обміну політв’язнями, на якому  постійно наголошує Людмила Денісова,  Т.Москалькова  вкотре повідомила, що немає таких повноважень.

Людмила Денісова висловила жаль з приводу того,  що знову не отримала детальної інформації щодо стану здоров’я Олега Сенцова та інших політв’язнів з відповідними підтверджуючими документами.