Уповноважений на Луганщині зустрілася з представниками місцевої влади

21/03/2019 18:43

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова під час перебування на Луганщині провела нараду з виконувачем обов‘язків Сєвєродонецького міського голови Вячеславом Ткачуком.

На нараді також були присутні керуючий справами Сєвєродонецької міської ради Юрій Журба, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області Руслан Усманов та начальник відділу Державного реєстру виборців Сєвєродонецької міської ради Олена Ткачова.

Зустріч відбулася за участі Представників Уповноваженого з дотримання прав людини в місцях несвободи та процесуальних прав Вячеслава Петльованого та з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Павла Лисянського.

Сторони обговорили питання вжиття заходів для забезпечення реалізації виборчих прав громадянами України, в тому числі ВПО, та особами, які проживають на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

Представники місцевої влади повідомили Уповноваженому, що усі дільниці для голосування створені та забезпечені усім необхдним.

Також Людмила Денісова ознайомилася з роботою Відділу ведення Державного реєстру виборців.

«Сьогодні у міській раді була черга. Чимало людей хочуть змінити місце свого голосування і зробити це потрібно до 25 березня. Велика кількість охочих створює навантаження і на працівників Відділу держреєстру, але як мені повідомили – працюють до останньої людини. Нікому не відмовляють», - зазначила Омбудсман.

До черги додадуться ще й співробітники правоохоронних органів, які забезпечуватимуть правопорядок та слідкуватимуть за виборчим процесом.

Працівники міської ради занепокоєні, що у разі другого туру виборів Президента України, майже за 10 діб громадянам потрібно буде знову звернутись до реєстру, щоб змінити місце свого голосування.

«Завтра спробую обговорити це питання з представниками ЦВК, щоб кожен громадянин України зміг скористатися своїм виборчим правом», - наголосила Людмила Денісова.