Уповноважений Людмила Денісова підписала Меморандум про співпрацю з ГО «Рада адвокатів України»

06/02/2020 15:05

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова підписала Меморандум про співпрацю з головою громадської організації «Рада адвокатів України» Інною Рафальською.

«Відтепер спільну роботу у сфері дотримання прав і свобод людини і громадянина буде посилено. Зокрема, щодо надання громадянам України професійної правничої допомоги у разі порушення таких прав як на території нашої держави, так і за її межами», - повідомила Людмила Денісова.

Вона уточнила, що Офіс Омбудсмана та ГО «Рада адвокатів України» будуть спільно здійснювати аналіз прогалин національного законодавства щодо дотримання прав учасників кримінального, цивільного та адміністративного процесів, а також імплементувати в українське законодавство міжнародний досвід у сфері дотримання прав і свобод людини і громадянина.

Також сторони домовились про напрацювання спільних рекомендацій щодо реформування пенітенціарної системи України.

Крім того, в рамках меморандуму буде розроблено комплекс спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту їх прав і свобод.

«Переконана, що наше партнерство буде ефективним та сприятиме захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні та за її межами», - зазначила Людмила Денісова.