Учні львівської гімназії познайомилися з роботою місцевих правоохоронців

30/05/2019 14:44

До Дня захисту дітей регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Львівській області Тетяною Панасенко для учнів Львівської лінгвістичної гімназії провела екскурсію до відділення поліції Галицького відділу поліції ГУНП у Львівській області.

Дітей зустрічали інспектор з ювенальної превенції Галицького відділу поліції, капітан поліції Василина Іванчак та начальник сектору моніторингу, капітан поліції Марта Юрчишин.

Екскурсія традиційно розпочалася з чергової частини, де поліцейські розповіли учням про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події, подальше реагування на них правоохоронців. Говорили про роботу поліції загалом та про роботу окремих служб та підрозділів, про затримання злочинців, про розкриття злочинів та про те, яке покарання можуть понести неповнолітні у разі скоєння адміністративного чи кримінального правопорушення.

Регіональний координатор роз‘яснила права учнів та механізми їх захисту. Крім того, з дітьми було проведено профілактичні бесіди на теми булінгу, домашнього насилля.

Марта Юрчишин спільно з начальником відділу кадрового забезпечення Галицького відділу поліції Володимиром Ковальчиним продемонстрували учням спорядження поліцейського. Зокрема, бронежилети різного класу захисту, захисні шоломи, гумовий кийок, кайданки тощо. Школярі мали змогу приміряти та спробувати у використанні.

Захід проведено з метою превенції та профілактики правопорушень, правового виховання учнів, підвищення їхньої правосвідомості.